Obsługa prawna

Kancelaria od wielu lat świadczy kompleksową obsługę prawną licznych podmiotów gospodarczych. Wśród naszych Klientów znajdują się nie tylko pojedynczy przedsiębiorcy, ale również spółki prawa handlowego, w tym spółki z udziałem Skarbu Państwa.

Obsługa prawna ma charakter zarówno stały, jak i dorywczy. Umożliwiamy rozwiązywanie przedsiębiorcom nie tylko bieżących palących problemów prawnych, ale także sygnalizujemy im podjęcie określonych kroków prawnych umożliwiających uniknięcie takich problemów w przyszłości.

Prowadzimy Kancelarie w Poznaniu i Szamotułach, jednakże obsługę prawną prowadzimy na terenie całego kraju. Spełniając oczekiwania naszych klientów nierzadko świadczymy osobiście bądź przy pomocy naszych współpracowników usługi w ich siedzibach w określonych dniach tygodnia/miesiąca. Pozostajemy ponadto do dyspozycji naszych Klientów za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej umożlwiających zdalne rozwiązywanie pojawiających się problemów natury prawnej. Na bieżąco weryfikujemy sytuacje prawną naszych podmiotów i dostosowujemy ich działalność do nowych i ciągle zmieniających się przepisów prawnych. Analizujemy i przeredagowujemy zawierane przez nich kontrakty oraz akty wewnętrzne. Wskazujemy na pozytywne i negatywne skutki z nich wypływające. W pełnym zakresie reprezentujemy podmioty gospodarcze w negocjacjach oraz w postępowaniach sądowych i pozasądowych, w szczególności zmierzających do windykacji należnych naszym Mandantom środków pieniężnych. Przeprowadzamy ponadto audyty podmiotów gospodarczych i opiniujemy ich sytuację prawną. Na bazie wieloletniego doświadczenia podejmujemy się również obrony naszych klientów w sprawach karnych i karnych gospodarczych oraz karnych skarbowych.

Nasza obsługa prawna ma charakter elastyczny i indywidualnie dostosowany do potrzeb prowadzonej przez naszych Klientów działalności gospodarczej. Zawsze staramy się precyzyjnie zdefiniować ich wymagania i efektywnie dobrać optymalne dla nich środki ochrony prawnej. Z tych względów cenimy sobie w pełni otwarte i transparentne relacje zawodowe z naszymi Mandantami.

Niezależnie od powyższego pragniemy wskazać, iż posiadamy uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek prawa handlowego, w tym spółek z udziałem Skarbu Państwa. Z doświadczenia wiemy, że korzystanie z naszych usług w tym zakresie może pozytywnie wpłynąć na kierowanie poszczególnymi podmiotami gospodarczymi przez członków ich zarządów i być impulsem do wprowadzenia przez nich gruntownych zmian, zwiększających efektywność funkcjonowania spółek.

adw. Maciej Konenc

kancelaria adwokacka PoznańPorażka nie czyni Cię przegranym. Czyni za to poddawanie się, godzenie się z nią i odmowa ponownego próbowania " - Richard Exely

Kontakt

Sprawdź gdzie się znajdujemy i skontaktuj się z nami

Kancelaria adwokacka Poznań

ul. Bóżnicza 1/101
61-751, Poznań
tel. 885 055 555

Filia Szamotuły

Pl. Henryka Sienkiewicza 11
64-500, Szamotuły
tel. 885 055 555

Kancelaria adwokacka Szamotuły

Pl. Henryka Sienkiewicza 11
64-500, Szamotuły
tel. (61) 29 22 028; 519 359 759

Zadzwoń do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Copyright © 2018 Konenc.pl - Kancelaria Adwokacka Poznań, Szamotuły, Wronki, Międzychód.