Sprawy rozwodowe

Kancelaria specjalizuje się w materii związanej ze wszelkiego rodzaju sprawami rodzinnymi, w szczególności sprawami rozwodowymi. Delikatność i nierzadko daleko posunięta intymność problematyki spraw rodzinnych wymaga od nas zachowania najwyższych standardów zawodowych, bazujących na żelaznej zasadzie dochowania tajemnicy adwokackiej.

Zważywszy na rozbudowaną formę polskiego procesu rozwodowego regulującego m.in. kwestie związane z rozwiązaniem węzła małżeńskiego stron, orzeczeniem o winie bądź jej braku w rozkładzie pożycia małżonków, z uregulowaniem władzy rodzicielskiej i kontaktów z małoletnimi dziećmi stron oraz wysokością alimentów, każdorazowo praktykujemy dogłębną analizę stanu faktycznego i prawnego naszych Klientów celem wypracowania i doboru optymalnych dla nich środków ochrony prawnej. Prezentowane przez nas horyzontalne podejście do badanej materii umożliwia szersze spojrzenie na ocenę skutków prowadzonych spraw rozwodowych, zwłaszcza pod kątem przyszłych spraw o podział majątku wspólnego stron oraz ewentualnych zmian poszczególnych rozstrzygnięć wyroku rozwodowego w zakresie władzy rodzicielskiej, alimentów i kontaktów z dziećmi.

Zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę procesową i pozaprocesową we wszelkich sprawach rodzinnych. Zawsze staramy się ją dostosować do indywidualnych potrzeb naszych Mocodawców. Wychodzimy bowiem z wieloletniego doświadczenia, że nie ma w stosunkach prawnych dwóch identycznych stanów faktycznych. Stąd też konstruując linię postępowania w sprawie bazujemy na zasadzie „szycia garnituru na miarę” naszych Klientów.

adw. Maciej Konenc

kancelaria adwokacka PoznańPorażka nie czyni Cię przegranym. Czyni za to poddawanie się, godzenie się z nią i odmowa ponownego próbowania " - Richard Exely

Kontakt

Sprawdź gdzie się znajdujemy i skontaktuj się z nami

Kancelaria adwokacka Poznań

ul. Bóżnicza 1/101
61-751, Poznań
tel. 885 055 555

Filia Szamotuły

Pl. Henryka Sienkiewicza 11
64-500, Szamotuły
tel. 885 055 555

Kancelaria adwokacka Szamotuły

Pl. Henryka Sienkiewicza 11
64-500, Szamotuły
tel. (61) 29 22 028; 519 359 759

Zadzwoń do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Copyright © 2018 Konenc.pl - Kancelaria Adwokacka Poznań, Szamotuły, Wronki, Międzychód.