Sprawy spadkowe

Kancelaria specjalizuje się w materii związanej z ustaleniem następstwa prawnego zmarłych spadkodawców i to zarówno w odniesieniu do osób prywatnych, jak i prowadzących za życia szeroko rozbudowaną działalność gospodarczą.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną umożliwiającą przygotowanie optymalnej sukcesji spadkowej za życia spadkodawców i doradzamy sukcesorom spadkowym wybór najlepszych i indywidualnie dostosowanych do potrzeb klientów instrumentów ochrony prawnej po śmierci spadkodawców.

Podstawą naszej pracy jest gruntowna analiza sytuacji faktycznej i prawnej naszych Mocodawców realizowana poprzez bezpośredni kontakt z Klientami oraz opiniowanie dokumentacji procesowej i pozaprocesowej. W naszej ocenie tylko poprawna diagnoza badanej problematyki spadkowej umożliwia ustalenie możliwie najlepszej strategii działania dla naszych Klientów. Nie korzystamy z gotowych wzorców, lecz zawsze „szyjemy garnitur na miarę”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów od wielu lat realizujemy pełną obsługę wszelkich sądowych i pozasądowych postępowań spadkowych, obejmujących m.in. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku,o dział spadku i zniesienie współwłasności, o zachowek, o uznanie niegodnym dziedziczenia, o wyjawienie majątku spadkowego, o sporządzenie spisu inwentarza itp.

adw. Maciej Konenc

kancelaria adwokacka PoznańPorażka nie czyni Cię przegranym. Czyni za to poddawanie się, godzenie się z nią i odmowa ponownego próbowania " - Richard Exely

Kontakt

Sprawdź gdzie się znajdujemy i skontaktuj się z nami

Kancelaria adwokacka Poznań

ul. Bóżnicza 1/101
61-751, Poznań
tel. 885 055 555

Filia Szamotuły

Pl. Henryka Sienkiewicza 11
64-500, Szamotuły
tel. 885 055 555

Kancelaria adwokacka Szamotuły

Pl. Henryka Sienkiewicza 11
64-500, Szamotuły
tel. (61) 29 22 028; 519 359 759

Zadzwoń do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Copyright © 2018 Konenc.pl - Kancelaria Adwokacka Poznań, Szamotuły, Wronki, Międzychód.